×
بازی Watch Dogs Legion

تاریخ انتشار :

اشتـــراک گـــذاری مطلب

بازی Watch Dogs Legion

بازی Watch Dogs Legion

با بازی Watch Dogs Legion و جریان آن در شهر زیبای لندن آرزوی خیلی از گیمرهایی که عاشق سبک جهان باز هستند. سال ها شایعات زیادی در رابطه با جی تی ای در لندن و یا بازی های مشابه را دیدیم و شنیدیم که هیچ یک به وقوع نپیوستند ولی این بار با واچ داگز این اتفاق افتاد، آن هم به بهترین شکل.

اولین باری که تریلر بازی واچ داگز در مراسم E3 سال 2012 دیدیم با یک اتفاق تازه روبرو شدیم و خیلی خوشحال بودیم همانند جی تی ای یک بازی جهان باز این بار با موضوعیت هک در دستانمان قرار میگیره.

شاید نتیجه نهایی اون قدرها که مانور داده شده بود به اون خوبی ای که تصور میکردیم نشد و خیلی از انتظارها رو برآورده نکرد اما حقیقتا یک قدم مثبت و یک سری مکانیزم های جدید در صنعت گیم تعریف شد.

به شخصه فارغ از تمام مسائل و کاهش کیفیت ها، از بازی واچ داگز یک خیلی لذت بردم و جز یکی از بازی های خوب اون سال در زمان انتشارش بود.

یوبیسافت با درس گرفتن از مشکلات و انتقادات شدیدی که پیش روی خودش دید در نسخه دوم بسیار عالی ظاهر شد و بازی موفقی راهی بازار کرد. از لحاظ داستانی نسخه دوم اون تاریکی نسخه یک رو نداشت و با هم از نظر شخصیم داستان نسخه یک رو خیلی بیشتر پسندیدم.

 

بازی Watch Dogs Legion

این بار واچ داگز با نام Watch Dogs Legion یک موفق دیگه رو تکرار کرد.

داستان بسیار خوب و قابل قبول، شخصیت های متنوع و قابل بازی، مراحل مختلف همچنین مراحل فرعی جذاب، گیم پلی خوب و گرافیک هنری عالی با طراحی فوق العاده شهر لندن همگی از خوبی ها و نکات مثبت بازی Watch Dogs Legion است.
یک سری مشکلات فنی در کنسول های حال حاضر نشون دهنده اینه که بازی یک بازی نسل نهمی ست که شاید آن چنان که باید برای این نسل نتونسته بهینه بشه و احتمال بسیار زیاد در کنسول های نسل نهمی شاهد این مشکلات نیستیم. البته سیستم مورد نیاز این بازی برای pc بازها کاملا گویای بهینه نبودنش هست.

بازی Watch Dogs Legion هم اکنون برای تمامی پلتفرم ها در دسترس و برای کنسول های نسل نهم هم بعد از عرضه کنسول ها عرضه میشود.

 

سون گیفت کارت

برچسب ها :


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


home

صفحه نخست

bars

دسته بندی ها

bag

فروشگاه

compose

وبلاگ

person

حساب کاربری

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...